Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Webové projekty a online marketing pro váš byznys

Vyvíjíme online řešení na míru od jednoduchých responzivních webů až po propracované e-shopové systémy s možností napojením na skladové a účetní programy. Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, trendy a pro konkrétní projekt umíme vybrat to nejlepší řešení. Skvěle si rozumíme s vyhledávači a online marketingem, víme odkud přivést nové návštěvníky a jak zvýšit konverze. Nepatříme mezi velké korporace a díky tomu ke každému projektu přistupujeme puntičkářsky, s osobním nasazením a péčí. A proto se k nám klienti rádi vracejí.

Co děláme

Webové stránky & správa

Moderní design a technické řešení odpovídající současným trendům. Vytvořením webu to pro nás nekončí, umíme a chceme vám pomoci budovat jeho úspěšnost.

Více

E-shopy & správa

Tvoříme e-shopy, které prodávají. Pracujeme s vlastním systémem, který umíme přizpůsobit na míru Vašim potřebám a cílům vašeho projektu.

Více

Online marketing & sociální sítě

Získejte nové klienty pomocí online reklamy. Rozumíme si s vyhledávači (SEO), s proklikovými kampaněmi (PPC), sociálními sítěmi a vším, co se online marketingu týká.

Více

Systémy na míru

Potřebujete systém na míru? Není problém. Ať už se jedná o interní CRM systém, webovou aplikaci, propojení Vašeho systému s jiným či specifické zpracování dat.

Více

Webhosting

Zajistíme kvalitní webhosting pro Vaše webové prezentace. Profesionální zabezpečení, non-stop monitoring a zálohování samozřejmostí.

Více

Korporátní identita & tiskoviny

Než vaši stránku někdo navštíví, často mu v ruce přistane vaše vizitka nebo jiný firemní materiál. Pomůžeme vám, aby vaše korporátní identita byla jednotná.

Více

Můžeme pro Vás něco udělat?

Již jsme realizovali mnoho projektů

200+
Realizovaných projektů

Kolik máme členů týmu?

16
Členů týmu

Klienti nás doporučují dále

93 %
Klientů nás doporučuje dále

Certifikace Google Professional

2
Certifikace Google Professional

Aktuality

09.03.2016

Spouštíme nový web

Podařilo se!

Spustili jsme novou verzi webu, která Vás provede našimi aktualizovanými referencemi, sérií případových studií. Zařadili jsme důležitou sekci Blog, která Vás bude informovat o novinkách z …

Více

20.12.2015

Krásné Vánoce a šťastný nový rok!

PF 2016

Za celý tým MEDIA ENERGY Vám přejeme pohodové prožití Vánoc a spoustu energie do nového roku!

Více

Všechny aktuality

Blog

09.06.2016

Vylepšení produktových kampaní Google Merchant

Vylepšete produktové kampaně

Drtivá většina eshopů používá má zdroje produktů (feedy). Ukážeme si, jak je můžeme vylepšit pro Google Merchant. Pokud je …

Více

02.06.2016

Google Summit 2016

Co se dělo zajímavého na GS 2016?

Poslední týden v květnu 2016 proběhl v San Franciscu Google Performance Summit, kde byly představeny novinky z oblasti …

Více

Všechny články

Naši klienti

Potřebujete vědět více?