Jelikož stále více uživatelů realizuje online nákupy prostřednictvím chytrých telefonů, rozhodl se český vyhledávač Seznam.cz tento typ nákupu podpořit a ještě více usnadnit.

Ve výsledcích vyhledávání na Seznamu tak nyní uživatel uvidí nejen klasické placené a neplacené odkazy, ale i konkrétní nabídky produktů, včetně doplňujících informací, potřebných k uskutečnění nákupu. Navíc bez nutnosti přesměrování na portál Zboží.cz, odkud jsou tyto podstatné informace generovány.

U každého konkrétního produktu je zobrazeno i 5 nejlepších nabídek z různých e-shopů. Pořadí této top 5 závisí na dostupnosti a ceně zboží, hodnocení vašeho e-shopu a nastavená aukce v rámci vaší kampaně na Zboží.cz.

Skvělá zpráva je, že pro zobrazování vašich produktů ve výsledcích vyhledávání na Seznam.cz nemusíte vůbec nic měnit nebo přenastavovat: stačí vám mít aktivní kampaň v rámci Zboží.cz. Informace, zadané v rámci administrace kampaně se společně s informacemi z XML feedu automaticky zobrazí i ve výsledcích vyhledávání na Seznam.cz.

Nevíte si rady, jak kampaň na Zboží.cz pro váš e-shop správně nastavit? Od toho jsme tady my – ozvěte se nám, rádi vám pomůžeme.


Potřebujete vědět více?