Důvěřuje nám více než 150 klientů

Co je webhosting?

Webhosting je služba, kterou si pronajímáte část prostoru na serveru poskytovatele, aby zde mohly mít Vaše stránky uložená data. Po nasměrování domény na takový server se Vaše stránky zobrazí.

Kvalitní webhosting

Našim klientům zajišťujeme kvalitní a spolehlivý webhosting webů, e-shopů, portálů a dalších typů www prezentací. Bezpečné uložení dat, která jsou denně zálohována, je naším standardem. Svěřte svůj projekt do naší péče a získejte kvalitní webhostingové služby na výkonných serverech. Získáte tak prostor na míru, prostor pro Vaše e-mailové schránky s možností přístupů z jakéhokoliv počítače připojeného do sítě Internet. Na každé e-mailové schránce je automaticky spuštěn spam filtr a antivir.

105-webhosting-cpu

Umístění serveru v profesionální serverovně

Naše servery jsou umístěny v profesionální serverovně se záložními zdroji, s připojením na páteřní síť a nonstop technickou podporou. Serverovna je klimatizována, zabezpečena proti výpadku proudu a vniknutí osob bez oprávněného přístupu.

Proč na kvalitním webhostingu záleží?

Pravděpodobně jste se setkali s tím, že jste navštívili nějaké stránky a ty se dlouho načítaly. A Vaše reakce? Nespokojenost a ve většině případů takové stránky raději opustíte. Rychlost načítání stránek je důležitým faktorem pro spokojené návštěvníky webových stránek. Časté výpadky serveru mohou zavinit ztrátu Vašich potenciálních klientů či obchodů (v e-shopu).

Webhosting a vliv na SEO

Jedním z faktorů, které ovlivňují SEO, je rychlost načítání stránek. Pomalý hosting Vám může nejen odvádět návštěvníky, ale i negativně ovlivnit pozice ve vyhledávačích. Časté výpadky serveru také mohou zapříčinit problémy při indexaci webových stránek do vyhledávačů. Proto nabízíme vlastní kvalitní webhosting, s garancí dostupnosti 99,9 %.

105-webhosting

Mailhosting – Vaše maily v bezpečí

Máte svou doménu a nemáte na ní zřízeny mailové schránky? Nabízíme možnost mailhostingu, kdy se Vám o Vaše e-maily postaráme. Jistě je lepší mít firemní maily ve tvaru info@názevVašíDomény.cz nebo příjmení@názevVašíDomény.cz, než propagovat domény poskytovatelů mailu zdarma (seznam.cz, post.cz, centrum.cz apod.). Působíte pak důvěryhodněji a současně s mailem vidí adresát i název Vaší domény, kde může najít Vaši webovou prezentaci.

Připojte se na mail odkudkoliv

Pro připojení do mailu potřebujete buď vlastního mailového klienta (např. Outlook nebo Thunderbird), nebo můžete využít on-line připojení do schránky.

105-webhosting-maily

Potřebujete vědět více?


Další naše služby

Webové stránky & správa

Moderní design a technické řešení odpovídající současným trendům. Vytvořením webu to pro nás nekončí, umíme a chceme vám pomoci budovat jeho úspěšnost.

Více

E-shopy & správa

Tvoříme e-shopy, které prodávají. Pracujeme s vlastním systémem, který umíme přizpůsobit na míru Vašim potřebám a cílům vašeho projektu.

Více

Online marketing & sociální sítě

Získejte nové klienty pomocí online reklamy. Rozumíme si s vyhledávači (SEO), s proklikovými kampaněmi (PPC), sociálními sítěmi a vším, co se online marketingu týká.

Více

Systémy na míru

Potřebujete systém na míru? Není problém. Ať už se jedná o interní CRM systém, webovou aplikaci, propojení Vašeho systému s jiným či specifické zpracování dat.

Více

Webhosting

Zajistíme kvalitní webhosting pro Vaše webové prezentace. Profesionální zabezpečení, non-stop monitoring a zálohování samozřejmostí.

Více

Korporátní identita

Než vaši stránku někdo navštíví, často mu v ruce přistane vaše vizitka nebo jiný firemní materiál. Pomůžeme vám, aby vaše korporátní identita byla jednotná.

Více