Ještě nevyužíváte online reklamy? Nepřicházejte již dále o své klienty

Hezký web nebo e-shop sám o sobě neznamená nic, pokud Vám není schopen přivést zákazníky.

Potřebujete se zviditelnit na internetu, zvýšit návštěvnost vašeho e-shopu nebo webových stránek? Chtěli byste zvýšit prodejnost produktů či služeb? Poradíme Vám, jakou strategii vybrat, které marketingové kanály a nástroje použít, abyste dosáhli požadovaných cílů.

Internetový marketing Vám pomůže dosáhnout cílů

Pokud se chcete prosadit před konkurencí, je třeba se zaměřit na online marketing = metody propagace na internetu, které budují a podporují marketingové aktivity firmy. Jako jsou například:

  • SEO (optimalizace pro vyhledávače)
  • PPC kampaně (AdWords, Sklik, Facebook Ads a další)
  • Sociální profily
  • Copywriting, copyediting
  • Linkbuilding
  • Brandbuilding

103-online-marketing


Najdeme cestu světem online marketingu

Nevíte-li kudy kam, rádi Vám pomůžeme najít tu správnou cestu. Provedeme hloubkovou analýzu Vašeho projektu, zjistíme slabiny a najdeme řešení, jakým směrem se vydat.

Po detailním rozboru webové prezentace (vzhled, přívětivost, přístupnost uživateli, obsah) se zaměřujeme na analýzu konkurence – odhalíme v čem je napřed, a navrhneme Vám cestu, jak ji ještě předehnat. Dalším krokem je analýza stávajícího online marketingu – projdeme Vaše stávající kampaně, vyhodnotíme, jak jsou efektivní, a určíme další marketingové cesty, kterými byste se měli vydat pro úspěch Vašeho projektu.

103-online-marketing-cely-svet


Potřebujete vědět více?


Další naše služby

Webové stránky & správa

Moderní design a technické řešení odpovídající současným trendům. Vytvořením webu to pro nás nekončí, umíme a chceme vám pomoci budovat jeho úspěšnost.

Více

E-shopy & správa

Tvoříme e-shopy, které prodávají. Pracujeme s vlastním systémem, který umíme přizpůsobit na míru Vašim potřebám a cílům vašeho projektu.

Více

Online marketing & sociální sítě

Získejte nové klienty pomocí online reklamy. Rozumíme si s vyhledávači (SEO), s proklikovými kampaněmi (PPC), sociálními sítěmi a vším, co se online marketingu týká.

Více

Systémy na míru

Potřebujete systém na míru? Není problém. Ať už se jedná o interní CRM systém, webovou aplikaci, propojení Vašeho systému s jiným či specifické zpracování dat.

Více

Webhosting

Zajistíme kvalitní webhosting pro Vaše webové prezentace. Profesionální zabezpečení, non-stop monitoring a zálohování samozřejmostí.

Více

Korporátní identita

Než vaši stránku někdo navštíví, často mu v ruce přistane vaše vizitka nebo jiný firemní materiál. Pomůžeme vám, aby vaše korporátní identita byla jednotná.

Více