Vizuální komunikace se mnohdy opomíná, ale ve světě obchodu je velmi důležitá

Nebojíme se tvořit nápadité, vtipné a hezké věci. Navrhneme Vám logo na míru, nebo celou corporate identity. Reprezentujte se důstojně a sebejistě, buďte o krok dál před konkurencí! Vizuální komunikace se mnohdy opomíná, ale ve světě obchodu je toto velice důležité.

Logo je symbol, který vás reprezentuje

Základem firemní komunikace je bezpochyby logo, které se objevuje úplně všude v obchodní komunikaci, v propagaci firmy. Vytvoříme pro Vás důstojný a hrdý symbol, kterým se sami budete rádi chlubit. Dobré logo by Vás mělo charakterizovat a korespondovat s oblastí Vašeho podnikání či zaměřením. Mělo by být jednoduché a snadno zapamatovatelné, zároveň ale dostatečně kontrastní s Vaší konkurencí.

Firemní značka se skládá z loga (grafického symbolu, emblému, ikony) a z logotypu (vybraný font a řez písma, vhodný k logu). Nemáte ještě logo nebo přemýšlíte o jeho oživení, obnovení, změně? Neváhejte a ozvěte se nám, pomůžeme Vám získat kvalitní firemní značku, se kterou Vaše firma bude úspěšně čelit vizuální válce s konkurencí.

106-ci-propojeni-znacky

Corporate identity – firemní identita

Firemní identita (corporate identity/corporate design) je soubor důkladně promyšlených pravidel, která harmonicky vytváří vizuální jednotu a vhodně reprezentují Vaši firmu. Bez těchto pravidel se pak prezentujete nejednotně, nesourodě a na zákazníky tak působíte zmatečně.

V corporate identity lze popsat vše – od pravidel použití loga, barev a fontů, písma, hlavičkového papíru, firemních tiskopisů, vizitek a razítek až po polepy aut, oděvy zaměstnanců nebo pravidla po reklamní předměty.

Klientům často vytváříme návrhy:

  • Razítka
  • Vizitky
  • Firemní obálky s potiskem
  • Grafické manuály k firemní značce
  • Bannery
  • Různé tiskoviny

Pro zhotovení doporučíme některého z osvědčených partnerů.

Tvařte se jednotně – corporate identity Vám řekne jak

Vizuálně sjednocená tvář firmy získává důvěryhodnější dojem, který Vám může pomoci při získávání klienta, nebo vyjednávání s obchodním partnerem. Stáváte se tak opravdovými profesionály.

106-ci

Potřebujete vědět více?


Další naše služby

Webové stránky & správa

Moderní design a technické řešení odpovídající současným trendům. Vytvořením webu to pro nás nekončí, umíme a chceme vám pomoci budovat jeho úspěšnost.

Více

E-shopy & správa

Tvoříme e-shopy, které prodávají. Pracujeme s vlastním systémem, který umíme přizpůsobit na míru Vašim potřebám a cílům vašeho projektu.

Více

Online marketing & sociální sítě

Získejte nové klienty pomocí online reklamy. Rozumíme si s vyhledávači (SEO), s proklikovými kampaněmi (PPC), sociálními sítěmi a vším, co se online marketingu týká.

Více

Systémy na míru

Potřebujete systém na míru? Není problém. Ať už se jedná o interní CRM systém, webovou aplikaci, propojení Vašeho systému s jiným či specifické zpracování dat.

Více

Webhosting

Zajistíme kvalitní webhosting pro Vaše webové prezentace. Profesionální zabezpečení, non-stop monitoring a zálohování samozřejmostí.

Více

Korporátní identita

Než vaši stránku někdo navštíví, často mu v ruce přistane vaše vizitka nebo jiný firemní materiál. Pomůžeme vám, aby vaše korporátní identita byla jednotná.

Více