První krůčky…

Společnost MEDIA ENERGY s.r.o. vznikla v roce 2012. Základ tvořil tým lidí, kteří se znali a spolupracovali v oboru již mnoho let. Cílem bylo vytvořit kvalitní a stabilní firmu, která bude silným konkurentem na trhu a bude nabízet full-servis v oblasti marketingu pro své klienty.

Naši klienti

V portfoliu naší společnosti naleznete nejčastěji středně velké firmy, které rády využívají nabízených služeb díky jejich rozsahu, kvalitě a cenové dostupnosti. Mezi naše klienty ale patří i malé firmy či živnostníci, pro které hledáme řešení na míru s ohledem na kapacity i rozpočet. V portfoliu máme i několik neziskových organizací, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a podporujeme je.

Kooperujeme také s velkými reklamními agenturami, pro které poskytujeme naše služby formou outsourcingu. Naši klienti nejsou pouze pražské firmy, působíme po celé ČR; nejvíce ale v Praze a ve Východních Čechách – rádi se postaráme i o Vás, ať jste odkudkoliv.

První krůčky

Nabízené služby

Zajistíme pro Vás veškeré možné formy online marketingu. Tvoříme moderní webové stránky, e-shopy na míru. Dále grafický design pro weby, e-shopy a aplikace, firemní loga (i s celou Corporate identity), veškeré DTP produkty. Zajistíme propagaci Vašeho webu či e-shopu na internetu – ať už formou SEO (zobrazení na vyšších pozicích v přirozeném vyhledávání) nebo různými reklamními kampaněmi (PPC, bannery, PR články, apod.). Zřídíme správu Vašeho projektu podle potřeby (po technické, obsahové i marketingové stránce). Zajišťujeme linkbuilding (budování zpětných odkazů), copywriting a copyediting (psaní a úpravu textů), správu reklamních kampaní a v neposlední řadě i kvalitní webhosting. Zařídíme pro Vás i výrobu a vyhotovení tiskovin.

Rádi se chlubíme…

…svou prací. Přesvědčte se sami o kvalitách našich služeb v referencích.

o-nas

Potřebujete vědět více?