Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Přidej se k nám do týmu!

 

Kodér / Frontendový Specialista / WordPress Specialista

Do našeho frontendového týmu přijmeme nové kolegy. Znalost HTML5 / CSS3 / Less potřeba, výhodou JS/Wordpress/Nette a další frameworky. Na DPP nebo na ŽL. Pro více informací využij kontaktní formulář níže, nebo piš na info@mediaenergy.cz.

PHP programátor

Sháníme posilu – PHP programátora pro tvorbu webových aplikací, modulů. Požadavky: znalost PHP / MySQL / jQuery; dodržování termínů, dostupnost, spolehlivost. Vhodné i pro juniory (studenty). Spolupráce na ŽL, případně DPP. Pro více informací využij kontaktní formulář níže, nebo piš na info@mediaenergy.cz.

Nette programátor

Umíš dobře Nette a Doctrine? Přidej se k nám do programátorského týmu pro vývoj e-shopového řešení. Spolupráce na ŽL, případně DPP. Pro více informací využij kontaktní formulář níže, nebo piš na info@mediaenergy.cz.

Obchodní zástupce

Baví tě prodávat? Máš obchodního ducha a chceš si vydělat? U nás můžeš. Sháníme obchodníka do našeho týmu, který se nebojí prodávat weby, eshopy a online marketing. Pokud si věříš a znáš alespoň trochu problematiku www, tak se nám ozvi na info@mediaenergy.cz.

Pokud jsi nenašel vhodnou pozici, ale máš chuť s námi pracovat = máš nám co nabídnout, napiš do kontaktního formuláře, rádi se s Tebou spojíme a pobavíme se o možné spolupráci. 


Chceš pracovat v našem týmu?

Twitter
LinkedIn