Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Přidej se k nám do týmu!

Hledáme kolegy do našeho týmu MEDIA ENERGY:

PHP programátor

Sháníme posilu – PHP programátora pro tvorbu webových aplikací, modulů. Požadavky: znalost PHP / MySQL / jQuery; dodržování termínů, dostupnost, spolehlivost. Vhodné i pro juniory (studenty). Spolupráce na ŽL, případně DPP. Pro více informací využij kontaktní formulář níže, nebo piš na info@mediaenergy.cz.

Nette programátor

Umíš dobře Nette a Doctrine? Přidej se k nám do programátorského týmu pro vývoj e-shopového řešení. Spolupráce na ŽL, případně DPP. Pro více informací využij kontaktní formulář níže, nebo piš na info@mediaenergy.cz.

PPC konzultant

Jsou pro tebe PPCčka hračkou? Neváhej a ozvi se. Hledáme pražského kolegu, který by pomáhal s obsluhou klientských kampaní, nastavoval a ladil je, reportoval a radil klientům, jak se mají zlepšit. Pro více informací využij kontaktní formulář níže, nebo piš na info@mediaenergy.cz.

Linkbuilder

Vyznáš se v SEO, umíš poznat kvalitní obsah a vyhledat správná místa, kde by se naši klienti měli objevit? Pak hledáme právě tebe! Pro více informací využij kontaktní formulář níže, nebo piš na info@mediaenergy.cz.

Obchodní zástupce

Baví tě prodávat? Máš obchodního ducha a chceš si vydělat? U nás můžeš. Sháníme obchodníka do našeho týmu, který se nebojí prodávat weby, eshopy a online marketing. Pokud si věříš a znáš alespoň trochu problematiku www, tak se nám ozvi na info@mediaenergy.cz.

Pokud jste nenašli vhodnou pozici, ale máte chuť s námi pracovat – máte nám co nabídnout, napište nám do kontaktního formuláře, rádi se s Vámi spojíme a pobavíme se o možné spolupráci. Děkujeme!


Můžeme pro vás něco udělat?

Twitter
LinkedIn