WWW stránky na míru

Navrhneme Vám moderní web, který bude propracovaný nejen po designové stránce, ale i technicky. Zakládáme si na jedinečnosti a každý návrh připravujeme s ohledem na chování Vašich klientů a jejich potřeb. Nekamarádíme se s šablonami a sázíme raději na řešení připravená na míru přesně Vašim potřebám a cílům. Výsledkem je bezchybný a hlavně originální web, který plní na 100 % veškeré funkční i designové očekávání Vás i Vašich klientů.

Důležité je propojení všech oblastí tvorby webu – od výběru domény, vytvoření projektového návrhu, návrhu architektury webu a wireframe (drátkové modely), přes funkční návrh a návrh webdesignu, po nakódování, nasazení na administrační systém (díky kterému si stránky můžete spravovat sami), doprogramování, otestování a spuštění na stabilním serveru. Námi tvořené weby korespondují s posledními trendy jak v oblasti designu, tak i funkčnosti. Dostatečně Vás odliší od konkurence nebo naopak určí směr, který bude konkurence následovat.

Tvorba www stránek na míru


 

Promyšlená tvorba www stránek

Správně vytvořený funkční a strukturní návrh je prvním krokem k úspěšným WWW stránkám. Zanalyzujeme chování Vašich klientů, zjistíme kde a co na webových stránkách hledají a připravíme takové řešení, které bude intuitivní a přitom líbivé. Nenechte klienty bloudit po Vašem webu – když je vše na správném místě, budou se k Vám rádi vracet a Váš web doporučovat dále.

Moderní design www stránek

Neméně důležité je vytvořit vhodný webdesign. Vzhled www stránek totiž hraje velkou roli zejména při prvním kontaktu s klientem – musí být uspořádaný, originální, intuitivní – aby se klient cítil dobře, měl pocit, že od první chvíle ve Vás vidí kvalitního obchodního partnera. Zanedbané a neaktualizované stránky svědčí o opaku a je velká pravděpodobnost, že z takového webu klient radši odejde.

Webové stránky připravené pro optimalizaci (SEO)

WWW stránky stavíme a ladíme tak, aby vyhovovaly požadavkům vyhledávačů. Optimalizace pro vyhledávače (Seznam a Google) je předpokladem pro úspěšné umístění na předních pozicích ve vyhledávači – a tam právě Vaši klienti hledají Vaši webovou prezentaci.

Promyšlená architektura www stránek


Administrační systém www stránek

Podle typu projektu vybíráme vhodný administrační systém, na kterém webové stránky vytváříme. Ve většině případů vybíráme WordPress, systém který používají milióny webových stránek. Je kvalitní, intuitivní a jednoduchý pro ovládání. Novinky, články, stránky můžete jednoduše editovat, upravovat, přidávat. V obsahu vkládáte jednoduše fotky, galerie fotek a formátujete obsah. Můžete se pak o stránky starat sami, nebo využít naše služby správy WWW stránek.

Administrace www stránek na míru

 

 


Potřebujete vědět více?


Další naše služby

Webové stránky & správa

Moderní design a technické řešení odpovídající současným trendům. Vytvořením webu to pro nás nekončí, umíme a chceme vám pomoci budovat jeho úspěšnost.

Více

E-shopy & správa

Tvoříme e-shopy, které prodávají. Pracujeme s vlastním systémem, který umíme přizpůsobit na míru Vašim potřebám a cílům vašeho projektu.

Více

Online marketing & sociální sítě

Získejte nové klienty pomocí online reklamy. Rozumíme si s vyhledávači (SEO), s proklikovými kampaněmi (PPC), sociálními sítěmi a vším, co se online marketingu týká.

Více

Systémy na míru

Potřebujete systém na míru? Není problém. Ať už se jedná o interní CRM systém, webovou aplikaci, propojení Vašeho systému s jiným či specifické zpracování dat.

Více

Webhosting

Zajistíme kvalitní webhosting pro Vaše webové prezentace. Profesionální zabezpečení, non-stop monitoring a zálohování samozřejmostí.

Více

Korporátní identita

Než vaši stránku někdo navštíví, často mu v ruce přistane vaše vizitka nebo jiný firemní materiál. Pomůžeme vám, aby vaše korporátní identita byla jednotná.

Více