WEBOVÉ STRÁNKY & SPRÁVA

Promyšlená architektura webu, funkčnost, navigace, přitažlivý webdesign a kvalitní obsah jsou základem webu, kde se návštěvníci budou cítit skvěle, který budou doporučovat a sami se na něj rádi vracet. A takový web můžeme vytvořit i pro Vás. Jednoduše ovladatelný, plně responzivní a vždy na míru.

VÍCE

00-tvorba-www-stranek

ESHOPY & SPRÁVA

Tvoříme e-shopy, které prodávají! Internetové obchody stavíme na vlastním e-shopovém řešení, které umíme přizpůsobit na míru. Netradiční vzhled, funkčnost frontendu i backendu na míru, responzivní řešení – Vám zaručí spokojenost zákazníků a zároveň usnadnění, zautomatizování a urychlení Vaší práce.

VÍCE

00-eshop

ONLINE MARKETING & SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Zařídíme, aby se o Vás na internetu vědělo. Dobře si rozumíme s vyhledávači, optimalizaci (SEO) se věnujeme mnoho let a stále trendy sledujeme. I na placenou reklamu (PPC) tu máme certifikované odborníky. Vybereme pro Vás vhodný způsob propagace, napojíme do konceptu vybrané sociální sítě a celou kampaň Vám budeme spravovat. Vaše značka, návštěvnost a konverze porostou s naší péčí o Váš projekt.

VÍCE

00-marketing

SYSTÉMY NA MÍRU

Vytváříme různé systémy na míru. Ať se jedná o jednoduchá prezentační zařízení s propojením na systémy třetích stran, nebo o složité a propracované výpočetní systémy či rezervační systémy. Naši projektoví manažeři Vám navrhnou systém na míru, který se stane nedílnou součástí Vašeho podnikání.

VÍCE

00-systemy-na-miru

WEBHOSTING

O veškeré internetové prezentace se dokážeme postarat od A-Z. Proto nabízíme i službu webhostingu a mailhostingu pro malé microsite, běžné webové stránky i pro velké portály a eshopy. Zajistíme Vám i kompletní servis a poradenství  s doménou, nastavením a zabezpečením.

VÍCE

100-webhosting

KORPORÁTNÍ IDENTITA & TISKOVINY

Než Vaši stránku někdo navštíví, často mu do ruky přistane Vaše vizitka nebo jiný firemní materiál. Pomůžeme Vám, aby Vaše korporátní identita byla jednotná, koukavá, výstižná a snadno zapamatovatelná. Zajišťujeme nejen návrhy, ale i vyhotovení – od vizitky po velkoplošný banner.

VÍCE

00-tiskoviny