Jak se dají využít informační systémy na míru?

Informační systém usnadňuje práci Vám i Vašim zaměstnancům v evidování dokumentů, dat, komunikaci s klienty apod. Jsme schopni vytvořit informační systém na míru i vám. Realizovali jsme spoustu projektů:

Systém pro dotykové obrazovky

Naše společnost realizovala systém pro dotykové obrazovky, které jsou umístěné v sídle dané společnosti a na kterých jsou spuštěny prezentace společnosti. Na dotykových obrazovkách mohou být prezentovány např. reference, výrobky, zaměstnanci, historie, pro zaměstnance například přehled jídelního lístku a mnohé další.

Systém na míru pro nutriční péči

Rezervační systém pro ubytovací zařízení

Komplexní rezervační systém spuštěný pro penzion, který umožňuje vytváření rezervací z webových stránek a jejich následnou správu.

CRM pro společnost poskytující nebankovní půjčky

CRM pro sofistikovanou správu financí společnosti. Součástí systému je evidence všech klientů a jejich zapůjčených financí. Systém umožňuje přístup všech obchodních zástupců společnosti, kteří mohou pracovat s daty klientů, mohou vytvářet dotazníky a formuláře pro své klienty. Pro majitele společnosti jsou k dispozici nejrůznější výpisy a statistiky z celého systému. Do systému má možnost i přistupovat právník společnosti, který řeší právní záležitosti.

Systémy na míru, CRM

Systém pro podporu nutriční péče

Jedná se o komplexní systém pro podporu nutriční péče, který umožňuje zadávání, sledování a automatické sofistikované vyhodnocování předem definovaných údajů o klientech. Systém umožňuje komunikaci ošetřujícího personálu s nutričním specialistou a např. i ošetřujícím lékařem ve vzdálené nemocnici.

E-learningové prostředí

Pro projekt z Evropské unie naše společnost realizovala e-learningové prostředí pro vzdělání účastníků několika kurzů. Součástí systému je vyvěšování učebních materiálů, komunikace účastníků s lektory, vytváření testů a jejich případné vyhodnocování, apod.

Propojení různých systémů

Naše společnost již realizovala mnoho propojení mezi různými externími aplikacemi a např. internetovými obchody, které jsme pro naše klienty realizovali.

Systémy na míru od MEDIA ENERGY

Potřebujete vědět více?


Další naše služby

Webové stránky & správa

Moderní design a technické řešení odpovídající současným trendům. Vytvořením webu to pro nás nekončí, umíme a chceme vám pomoci budovat jeho úspěšnost.

Více

E-shopy & správa

Tvoříme e-shopy, které prodávají. Pracujeme s vlastním systémem, který umíme přizpůsobit na míru Vašim potřebám a cílům vašeho projektu.

Více

Online marketing & sociální sítě

Získejte nové klienty pomocí online reklamy. Rozumíme si s vyhledávači (SEO), s proklikovými kampaněmi (PPC), sociálními sítěmi a vším, co se online marketingu týká.

Více

Systémy na míru

Potřebujete systém na míru? Není problém. Ať už se jedná o interní CRM systém, webovou aplikaci, propojení Vašeho systému s jiným či specifické zpracování dat.

Více

Webhosting

Zajistíme kvalitní webhosting pro Vaše webové prezentace. Profesionální zabezpečení, non-stop monitoring a zálohování samozřejmostí.

Více

Korporátní identita

Než vaši stránku někdo navštíví, často mu v ruce přistane vaše vizitka nebo jiný firemní materiál. Pomůžeme vám, aby vaše korporátní identita byla jednotná.

Více