Transparency International je známá celosvětová nezisková organizace, bojující proti korupci v zemi. Ve spolupráci se společností H1.cz jsme se pustili do projektu tvorby nové webové prezentace pro TI, působící v ČR.

Důkladná příprava Vám může změnit pohled na velikost projektu

Když nás oslovila společnost H1.cz, zda bychom měli zájem o spolupráci na tomto projektu, s radostí jsme nabídku přijali. Těšili jsme se na spolupráci ve velkém a kvalitním týmu, k tomu na sympatickém projektu. Z počátku se mělo jednat o menší informační web, ale díky rozsáhlé SEO analýze se H1.cz rozhodla pro rozsáhlý a provázaný web, který snadno a přehledně dokáže provést návštěvníky od oblastí působení, přes konkrétní kauzy až po oslovení návštěvníků k registraci do Klubu TI.

A tak jsme se do toho dali…

Při zahájení prací na projektu jsme dostali od H1.cz důkladně propracovaný návrh mapy stránek, který byl velice rozsáhlý a provázaný. S chutí jsme se ale pustili do práce, protože tento projekt byla velká výzva. Postupně jsme začali vytvářet jednotlivé grafické návrhy šablon podle navržených wireframe a po hlubokém lazení se naším supervizorem všech prvků vznikl čistý a intuitivní design, ze kterého měly všechny strany radost.

 

Už za po prvním schváleném návrhu šablony jsme spustili kódovací práce, abychom ušetřili čas, a za běhu dodělávali další a další šablony. S responzivním designem u tak rozsáhlého projektu měli kodéři práce více než dost. Nejvíce nám pak dalo zabrat důkladné provázání jednotlivých částí, které spolu úzce souvisely a variabilita jejich přidružování, ale i tuto část naši programátoři bez větších problémů zvládli. Napojení stávajícího obsahu z odlišného systému, propojení na platební brány a newsletterový systém se povedlo ve skvělém čase, díky zkušenostem se systémy na míru, které umíme vytvářet a přizpůsobovat klientům.

Jaký je výsledek?

Máme velkou radost, že se vše povedlo, že jsme mohli pracovat ve velkém a kvalitním týmu profesionálů. Posuďte sami, jak se nám práce podařila: www.transparency.cz


Potřebujete vědět více?