Pantone Viva Magenta 18-750: barva s netradičním odstínem pro netradiční dobu

Každý rok Pantone Color Institute vyhlašuje trendovou barvu pro nadcházející rok. A pro tento rok byl vybrán neobvyklý odstín červené s karmínovým nádechem – Pantone Viva Magenta 18-750. Tento odstín symbolizuje sílu, rebelii a odvahu, které jsou důležité v dnešní době. Navíc tato barva podporuje radostnou a optimistickou náladu a představuje nový začátek.

 

Jak můžete pracovat s Pantone Viva Magenta?

Další symbolikou barvy je rovnováha mezi teplem a chladem a vlastnosti, jako jsou vtipnost a asertivita bez agresivity. Tato barva bude výrazná v online i offline světě a přinese nový nádech Vašim reklamním předmětům, tiskovinám, bannerům a online projektům. Zaujme a překvapí klienty svou klidnou, ale silnou energií.

Pokud chcete držet krok s moderní dobou, neváhejte nás oslovit. Specializujeme se na online marketing již více než 13 let a rovněž se věnujeme tvorbě a správě webových stránek a virtuálnímu prostředí. Rádi Vám pomůžeme s použitím této nádherné barvy v reklamní kampani nebo v designu Vaší webové prezentace a přivedeme Vám nové zákazníky.


Potřebujete vědět více?